:)nevím jaký nadpis

16. dubna 2011 v 12:46
Ahoj:)Děkuji moc za hlasy a musím upřimě říct, že já jsem zahlasovala pro ne, zůstaň n a webu.A mám v sobě i pár důvodů, které mi to potvrdili.Těší mě, že mě chcete zpátky, takže jsme hlasovala také pro ano, zůstaň zde.Takže 18 :1.
Já opravdu nevím ,kde mám jít, ale když se vrátím tady, tak stratím velkou a neopakovatelnou šanci na web!1000 lidí by chtělo být na mém místě!A já jsem tam, kde jsem přesně chtěla.Důvod proč jsem napsala byl, protože se na webu cítím strašně sama.Nikdo nenapíše, nikdo nevyádří svůj názor a přitom práci, kterou tam odvadím...je to strašně těžké.Je to jako Trojčlenka, dokud nenapíšete správný nadpis, tak je vše na nic.A kdybych s evrátila sem, tak budu zase poslouchat žárlivé připomínky typu:"jsi pi*ca".Já jsem jenom 13 letá holka a když bylo období největší slávy tady na tomto blogu, kdy jsem se cítila opravdu užitečná, tak to bylo nejhorší.Bylo mi 12 let a poslouchala jsem samé urážky, někteří napsali jen kvůli toho aby měli náštěvnost a samé lži.A pak přišla hádka s Lenalqou!Myslím, že jsme z jedné části tento blog neměla založit.Přesně 29. července roku 2009 jsem časně o kolo 6 ráno brouzdala do blozích a řekla si že chci taky takový a ve snu mě ani nenapadlo, že to takhle dopadne.O úplného začátku jsem se řídila heslem:"Pomož, vysvětli, popovídej, važ si, buď upřímná".Kamarádka (bývala),která už zde bohůžel (na blogu) není mi řekla,že mám až moc srdce na dlani.Já s evždy snažila nejprve splnit vše vám a pak sobě.Takže jsem neřekla ne!Jen jednou a to při Halloween Day nebo tak (už nevím jak se to píše) to jsem poprvé řekla ne!A to jsem neměla dělat.Někteřísi ze mě dělali hračku a jen tak si se mnou hráli.
Takže opravdu envím, jestli tady nebo tam, ale asi si vyberu to místo tam :D Ale jen chci aby jste se mnou dál bavili, ikdyž nebudu mít ten blog fanashley :)

ICQ- 620207703
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sára Sára | 16. dubna 2011 v 12:58 | Reagovat

Na icq teď moc nelezu, nicméně tohle jsem četla. Víš asi by sis měla uvědomit co vlastně chceš, nic nejde najednou. Ptáš se lidí jestli tě chtěj tady, oni řeknou, že ano a ty si stejně uvědomíš, že ty chceš být na webu. Přijde mi to jako začarovaný kruh. Jak poslední dobou sleduju návraty atd, tak jsem hlásla pro blog. Zkušenost s webem se ti myslím do budoucna dost hodí, ale ty si člověk co na tom webu(blogu) potřebuje komunitu a život, a to by ses asi měla vrátit sem. Protože asi nemáš trpělivost na to, než se ten web dostane po povědomí. Čeští blogeři nejsou moc na weby zvyklý, samozřejmě to chce čas, ale tím, že budeš pentlovat sem tam, mi nepřijde moc dobrej nápad. Je to pouze názor, doufám, že jsem se tě nedotkla:). Měj se hezky

2 Nelly. Nelly. | Web | 21. dubna 2011 v 8:54 | Reagovat

Ja som chodila na ten web no tiež som si všimla že tam nik nechodí:(Ja som tam chodila no chcela som aj dávať tie komentáre ale ten web sa mi strašne sekal a potom sa mi zastával notebook:(A možno sa to aj inym stávalo:(No som rada že si tu:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama